Ako uopće vjerujem u besmrtnost, tada će neki psi koje sam poznavao ući u raj, a ljudi rijetko, vrlo rijetko.. - (James Thurber - amrečki književnik)

O nama

Udruga siriusUdrugu su osnovali 2008.g. mala grupa entuzijasta i istinskih ljubitelja životnija, koji nisu više mogli podnijeti strašno stanje napuštenih, bolesnih i zlostavljanih životnija našega grada i okolice.

opširnije..
NAJCRNJI DAN AZILA SIRIUS

Povodom Svjetskog dana zastite zivotinja volonterima azila Sirius je dosla cestitka koja ih je oborila s nogu i bacila u vodu petogodisnji rad i trud koji su ulozili u spasavanje zivotinja, a psima koji se tamo nalaze potpisana je smrtna presuda.

Azil se kroz dva mjeseca mora zatvoriti, a psi koji se kroz taj rok ne udome biti ce eutanazirani.

Apeliramo na sve humane ljude da se mobiliziraju i pomognu oko udomljenja ovih pasa. Ovog trenutka u azilu boravi 15 pasa, 15 nemocnih bica koji ni ne slute da su im dani odbrojani. Svi ti psi su nekad bili kucni ljubimci, a vecina od njih je vec jednom spasena od eutanazije. Oni zasluzuju zivot! Ako volite zivotinje i zelite pomoci odazovite se i nemojte gledati ni na izgled, ni na spol, ni na dob psa jer ovim cinom spasavate zivot.
OSKAR, REA, BETTY, PLETA, DOLY, MOLY, SILVER, TIMY, BRKO, BERTO, ORSA, NETA, VIKY, MILA I RINA cekaju da na vas da im spasite zivot.
Ukoliko se dogodi da ovih 15 pasa bude usmrceno biti ce to na dusi svih nas gradjana koji se deklariramo kao ljubitelji zivotinja. Okrenimo pricu i budimo ponosni gradjani grada prijatelja zivotinja.

Stanite iza volontera i pomozite im jer ovu bitku ne mogu izboriti sami.

Psi za udomljenje - pomozite, recite prijateljima, udomite, spasite ove pse! Hvala vam svima unaprijed!

«Početak«12345»Kraj»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Udruga Sirius treba Vašu pomoć!

Donacije

Dobrovoljne novčane prilog možete uplatiti na žiro račun: 2360000-1102039392, poziv na broj 02 1122,  svrha uplate: donacija

Za uplatu iz inozemstva Udruga za zaštitnu životnija „ SIRIUS „ Matice Hrvatske 2/1, 34000 Požega, Croatia,

broj. 2100374981
IBAN-HR 162360000 1102039392 ,
SWIFT: ZABAHR 2X kod Zagrebačke banke.

ŽELITE UDOMIT PSA, RAZMISLITE….. više o tome….